Bez właściwie działającego wyświetlacza żaden system nawigacji nie jest w stanie pomóc. Podczas jazdy nie można sobie pozwolić na szczegółowe studiowanie mapy wskazanej na ekranie, stąd digitizer powinien być sprawny i czytelny. Są to jednak urządzenia elektroniczne, które są szczególnie źle znoszą mechaniczne uszkodzenia. Zepsuty wyświetlacz można jednak szybko naprawić, wysyłając go do naszej firmy. Oferujemy wsparcie w przypadku produktów takich marek jak Mio, Tom Tom czy LARK.

Digitizer wymiana cena Kraków – wymiana uszkodzonego wyświetlacza Mio Kraków. Naprawa w dobrej cenie!

Obsługiwane przez nas modele nawigacji umożliwiają wymianę warstwy dotykowej, co znacznie obniża koszty naprawy urządzenia. Nasza firma może przeprowadzić takie naprawy, wykonujemy też kompleksowe zastąpienie zużytego panelu ekranu w przypadku wystąpienia uszkodzeń mechanicznych. Koszty takiej naprawy są niewielkie oscylują zwykle wokół wartości 100 zł.

Nasi specjaliści realizują naprawy w serwisie zlokalizowanym w Krakowie. Obsługujemy jednak nie tylko miejscowych, właściciele systemów, którzy mieszkają w innych częściach kraju mogą wysłać nam swoje urządzenie do szybkiej naprawy. Mając na uwadze dobro klienta, zawsze wybieramy najtańszy, a zarazem najlepszy wariant naprawy. W przypadku, gdy nie jest on pewien, jaki problem wystąpił w urządzeniu, może on wysłać zdjęcie włączonej nawigacji, a my pomożemy określić co zostało uszkodzone.

Uszkodzony digitizer GPS w Krakowie? Naprawa nawigacji samochodowej Kraków będzie korzystniejsza!

Proponujemy fachowe usunięcie usterki, dzięki czemu nawigacja samochodowa będzie jeszcze długo działać bez zarzutów. Podczas pracy wykorzystujemy oryginalne części lub dobrej jakości zamienne ekrany i digitizery, które dostosowane są do parametrów danego modelu urządzenia. A przed każdym oddaniem produktu do klienta dokładnie sprawdzana jest poprawność działania systemu wyświetlacza.

Dla użytkowników, którzy potrzebują nawigacji w trybie natychmiastowym, przygotowaliśmy możliwość ekspresowej naprawy. Usunięcie uszkodzonego digitizera zajmie nam około godziny, po tym czasie można będzie odebrać działający produkt. Nie wymagamy przy tym dodatkowych opłat, a klient telefonicznie może ustalić termin wykonania wymiany.

Naprawa nawigacji samochodowej Kraków – wymiana wyświetlacza w nawigacji w Krakowie oraz inne usługi

Nasz serwis obsługuje różne problemy związane z prawidłowym wyświetlaniem obrazu nawigacji. Udzielamy wsparcia w przypadku, gdy panel nie wykazuje reakcji na dotyk, obraz zawiera defekty lub nie jest prezentowany w całości, lub występują inne kłopoty z działaniem ekranu dotykowego. Można również zlecić nam wymianę uszkodzonej szybki zewnętrznej wyświetlacza, przez co również poprawimy jego czytelność.

Udostępniamy możliwość wykonania napraw bez osobistego kontaktu posiadacza sprzętu. Klienci mogą samodzielnie wysłać nam system nawigacyjny lub zamówić współpracującego z nami kuriera po odbiór urządzenia. Warto dodać, że w cenę naprawy wliczone są zarówno koszty robocizny jak i opłaty związane z nabyciem zamiennika, zatem klient nie będzie musiał dopłacać.