Proponujemy pomoc również przy obsłudze problemów wyświetlacza w smartfonach typu Sony Xperia. To modele, które często trafiają do naszego serwisu z uszkodzeniami mechanicznymi, kłopotami z wyświetlaniem informacji czy obsługą urządzenia poprzez panel dotykowy. Nasza firma umożliwi sprawną wymianę zepsutego podzespołu, dzięki czemu klient, w krótkim czasie, ponownie będzie mógł korzystać ze swojego telefonu. Oprócz wymiany wyświetlacza, zapewniamy również inne usługi…

Serwis Sony – telefony Kraków. Sony Xperia serwis Kraków naprawi w dobrej cenie

W przypadku telefonów typu Xperia zapewnimy kompleksowe naprawy związane z uszkodzeniem ekranu. Nasza firma pomoże w przypadku rozbicia szybki, pęknięcia matrycy wyświetlacza, a także braku reakcji smartfonu powstałego po kontakcie z wilgocią. Proponujemy również wymianę panelu dotykowego, w przypadku, gdy urządzenie nie reaguje na polecenia właściciela lub niepoprawnie wyświetla informacje.

W momencie, gdy wystąpią podobne problemy, wskazana jest jednoczesna wymiana ekranu dotykowego oraz wyświetlacza. W smartfonach oba te elementy zazwyczaj są ze sobą spojone, przez co nie ma możliwości rozdzielenia ich i ponownego sklejenia. Nasz serwis stosuje więc zastąpienie systemu wyświetlacza przez dopasowany zamiennik, który będzie doskonale przylegał do powierzchni posiadanego urządzenia.

Sony Xperia naprawa Kraków: Sony Xperia z3 wymiana wyświetlacza w Kraowie

Uszkodzony wyświetlacz podczas naprawy demontowany jest w całości. Ze względu na scalenie go ze znajdującym się pod szybką ekranem dotykowym, raczej nie stosujemy rozdzielania i ponownego łączenia tych elementów. Po usunięciu uszkodzonego podzespołu montujemy nowy, działający ekran, który dopasowujemy do konkretnego modelu telefonu.

Do sklejenia wyświetlacza stosujemy specjalne taśmy, dzięki którym jego powierzchnia idealnie przylega do obudowy sprzętu. Taka forma montażu ma również inną zaletę – w przypadku ponownego uszkodzenia, wadliwy system ekranu dotykowego znacznie łatwiej jest w tym przypadku zdemontować i wymienić.

Klient ma do wyboru również 2 opcje naprawy. Uszkodzony telefon może on dostarczyć do nas osobiście lub wysłać go pocztą do sprawdzenia. W każdym przypadku rzetelnie przeprowadzimy wymianę uszkodzonego elementu. Jeśli sprawny smartfon jest klientowi potrzebny jak najszybciej, można zamówić tanią, błyskawiczną wymianę wyświetlacza.

Serwis Sony wykona inne usługi

Oprócz usług związanych z naprawą uszkodzonego panelu dotykowego, firma udostępnia również inne możliwości naprawy dla telefonów typu Sony Xperia. Należą do nich:

  • wymiana głośnika od dźwięków w przypadku wystąpienia zniekształconego lub zbyt cichego głosu,
  • naprawa lub wymiana głośnika od rozmów, w którym również emisja głosu została uszkodzona,
  • usunięcie uszkodzonej klapki tylnej smartfonu w przypadku jego zarysowania czy rozbicia szybki.

Proponujemy profesjonalne i szybkie przeprowadzenie wymiany i naprawy podzespołów urządzenia przy niewielkich kosztach. Klient, decydując się na zlecenie nam takich czynności, poniesie wydatek jedynie kilkudziesięciu złotych.