Skorzystaj z usługi „door to door” – Zaoszczędzisz czas i pieniądze

Jak to działa?

Nasz kurier odbierze  przesyłkę w i dostarczy do naszego serwisu w ciągu 24h, a po naprawie równie szybko i bezpiecznie  dostarczy Ci naprawiony sprzęt.

Wystarczy tylko , że spakujesz urządzenie i zaadresujesz przesyłkę na:

KAEM Serwis
ul. Szlak 2
31-161 Kraków

tel. 500 611 651

Przesyłka wysyłana z pomocą naszego kuriera jest standardowo ubezpieczona do kwoty 320 pln. Jeżeli wysyłasz droższe urządzenie zadeklaruj większą wartość przesyłki.  Koszt przesyłki ubezpieczonej naszym kurierem  nie będzie większy niż 22 pln w jedna stronę.  Bezpieczeństwo przesyłki zapewnia firma UPS, z którą współpracujemy od wielu lat.

Pamiętaj, aby wysyłane do nas urządzenie było bezpiecznie zapakowane, tzn. w sztywne pudełko kartonowe, zabezpieczone przed swobodnym przemieszczaniem się w pudełku  za pomocą foli bąbelkowej lub innego wypełniacza, a minimalna odległość urządzenia od każdej ze ścianek pudełka musi wynosić min 3 cm (bezpieczna strefa zgniotu). W przypadku wątpliwości zobacz szczegółową instrukcje pakowania UPS. Przestrzeganie w/w wskazówek jest istotne, gdyż w przypadku uszkodzenia przesyłki zapakowanej niezgodnie z nimi, ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania.

Wypełnij poniższy formularz i oczekuj na maila z potwierdzeniem zamówienia.

Śledź przesyłkę z przed ekranu,  a my zajmiemy się formalnościami.